Гороскоп для Діви який знак зодіаку вам підходить

Январь 28, 2011 No Comments »

Гороскоп для Діви

Гороскоп для Діви

Діва — Жінка. 24 серпня-23 вересня

Щасливий той, хто взаємно любить Діву жінку. Вона завжди залишається вірна одному партнеру і, хоча її можна назвати консервативної в області сексу, здатна йти на компроміси. Емоції цієї жінки не суперечать її розуму. Вона прагне завжди підкреслювати свою приналежність партнеру, їй необхідні близькість, дотик і тепло. Діва Жінка в змозі одночасно бути чудовою дружиною, коханкою, матір’ю і господинею. Вона може бути твердо вірна лише одному партнеру і тому не зрозуміє і не потерпить його потреб і бажань мати одночасно контакт з іншими жінками.

Діва — Чоловік. 24 серпня-23 вересня

Розвиток еротичності чоловіки Діви часто буває уповільненим. Сексуальне життя він зазвичай починає досить пізно. У ранній молодості, будучи невиправним романтиком, він підносить жінок на п’єдестал і платонічно захоплюється ними. Згодом цей чоловік буває схильний до надмірного обожнювання і переоцінці достоїнств своєї партнерки, що є наслідком відсутності досвіду. Діва Чоловік відданий чоловік і батько, проте його поступливість і прихильність з часом здатні набриднути будь-якій жінці.

Овен жінка — Діва чоловік.
Овен здатний привернути увагу стриманою Діви своїм буйним темпераментом. Перший буде зачарований тактом і самоконтролем останньої, що є яскравим прикладом того, як притягуються протилежності. Тертя можуть виникнути в сексуальних відносинах: тут екстравагантний Овен навряд чи виявиться найкращим партнером для консервативної Діви. Однак якщо обидва покладуть на свої почуття і проявлять терпіння, є шанс, що все налагодиться.
Діва жінка — Овен чоловік.
Зухвалий Овен цілком може зацікавити Діву. Однак для першого досить важливий сексуальний аспект відносин, а Діва консервативна. Вона не потерпить схильність Овна до пошуку пригод, їй необхідний партнер, якому можна довіряти. Діва любить аналізувати, Овен — діяти. Навряд чи ці люди довго будуть терпіти один одного.
Телець жінка — Діва чоловік.
Партнери в чому схожі, проте Телець володіє більш яскраво вираженою сексуальністю, а Діва в цій сфері намагається по можливості уникати експериментів. Втім, це єдина область, де у пари можливі тертя, тим більше що Телець цілком здатний піти на компроміс. Пара непогано сумісна і є перспективи для тривалого зв’язку.
Діва жінка — Телець чоловік.
Схожі партнери. Обидва практичні, консервативні, постійні у прихильності. Можливо, Діві доведеться трохи стримати свою критичність, але цілком імовірно, що Телець не буде давати особливих приводів для критики. Пару чекають стабільні і спокійні відносини, ці люди чудово підходять один одному.
Близнюки жінка — Діва чоловік.
Діва буде вважати Близнюків несерйозними, а сама в їх очах виявиться занудою. У Діви зазвичай є чіткі уявлення про сексуальну поведінку, а Близнюки бажають експериментувати. Після того, як пройде пристрасть, взаємної критики і докорів не уникнути. Навряд чи при такій сумісності зв’язок триватиме довго.
Діва жінка — Близнюки чоловік.
Імпульсивні Близнюки і консервативна Діва — дуже специфічна пари. Можливо, сексуальний аспект їх відносин буде вдалий, проте Близнюки — авантюристи, їм необхідна свобода, і навряд чи вони змиряться з бажанням Діви домінувати. Крім того, остання прагне до стабільності, і партнер буде здаватися їй легковажним і не викликає довіри. Складні відносини.
Рак жінка — Діва чоловік.
У цієї пари вийдуть гармонійні сексуальні стосунки. Стримана Діва здатна вселити Раку почуття впевненості, а емоційний Рак викличе довіру у Діви. Вони здатні відчувати глибоку прихильність, проблема тільки в тому, що з часом в їхні стосунки може закрастися нудьга. Якщо вони впораються з цим, то союз зможе бути досить тривалим.
Діва жінка — Рак чоловік.
Відмінна, сумісна пари. Діва забезпечує Раку емоційну безпеку і підтримку, в якій той потребує, і з задоволенням буде його опікати. Рак постарається доставити партнерові задоволення — і Діва це, поза всяким сумнівом, оцінить. Стосунки можуть бути дуже гармонічними і чудово вплинути на обох.
Лев жінка — Діва чоловік.
Лев відрізняється більшою сексуальністю, ніж консервативна Діва, а його ексцентричність викличе у останньої почуття протесту. Діва висловить протест, коли Лев спробує нею командувати, а той не потерпить критичних зауважень на свою адресу. Якщо у цієї пари вийде тривала зв’язок, то обом можна буде ставити пам’ятник.
Діва жінка — Лев чоловік.
У цієї погано сумісної пари немає передумов для тривалого зв’язку. Від сексуально розкріпаченого Лева Діва навряд чи дочекається підтримки. Вона прагне до грунтовних відносинам, а представник «царського» знаку зодіаку про це просто не задумується. Діва любить критикувати, а Лев цього не потерпить ні за що. Перша практична, а другий — щедрий і марнотратний. Навряд чи вони стануть терпіти один одного довго.
Діва жінка — Діва чоловік.
Обидва схильні вважати сексуальні відносини основою серйозного і надійного партнерства у всіх інших аспектах життя. Обидва надто критичні. Відносини не будуть занадто стабільними, але за умови, що партнери підуть на компроміси, цілком можуть тривати дуже довго — якщо тільки їм не стане нудно в компанії один одного.
Діва жінка — Ваги чоловік.
У цих партнерів мало спільного. Ваги довіряють своїм почуттям, а Діва обов’язково піддасть їх аналізу. Своєю критичністю вона може образити Ваги, ті ж іноді бувають легковажні — цього Діва не потерпить ні за яких обставин. Погано сумісні і дуже нестабільні відносини.
Ваги жінка — Діва чоловік.
Консервативна і практична Діва навряд чи переконає Терезів в тому, що потрібно спуститися з небес на землю і ставитися до життя серйозніше. Тиску Ваги вже ніяк не потерплять. Представникам цього знаку зодіаку необхідне схвалення, а при їх спосіб мислення від Діви вони такого не дочекаються. Та ж, у свою чергу, не отримає підтримки від Терезів. Дуже складні і нестабільні відносини.
Діва жінка — Скорпіон чоловік.
Ці партнери сумісні і непогано підходять один одному, хоча для Скорпіона набагато більше значення має сексуальний аспект відносин. Однак саме йому своєю наполегливістю може вдатися розбудити в Діві сексуальність. І тоді у всіх інших областях остання напевно піде на компроміс, і пару очікують досить непогані перспективи відносин.
Скорпіон жінка — Діва чоловік.
Скорпіон і Діва багато в чому схожі, але їхні сексуальні відносини навряд чи складуться через різницю темпераментів. Згодом Діва почне чіплятися до партнера, а Скорпіон буде відверто дорікати Діву в стриманості. Якщо та не скоригує свою поведінку, ця пара розпадеться дуже швидко.
Діва жінка — Стрілець чоловік.
Мінливість Стрільця Діва не прийме ніколи. Він почне відчувати почуття невпевненості поруч з партнером — і значить, відносини вже напевно завершаться. Стрілець не стане миритися з консерватизмом Діви, а вже тим більше — з властивим їй власницьким інстинктом. Практично не сумісні, у цієї пари не вийдуть тривалі відносини.
Стрілець жінка — Діва чоловік.
Стрілець буде вважати Діву нудною, Діва Стрільця — легковажним. Навіть якщо вони досягнуть певної гармонії в сексуальних відносинах, навряд чи зрозуміють один одного у всьому іншому. Спокійна Діва-інтелектуалка і Стрілець-шукач пригод — не найкраща пара.
Діва жінка — Козеріг чоловік.
Ці партнери схожі своїм ставленням до життя: практичні, стримані, люблять аналізувати. У сексуальному плані вони цілком підходять один одному. Їх зв’язок буде міцним партнерством — це саме те, що потрібно обом. Гармонійні, хоча і трохи нудні відносини.
Козеріг жінка — Діва чоловік.
Ці партнери дуже схожі: практичні, консервативні і спокійні. Можливо, вони не надто збіжаться в сексуальному плані, але для обох це не головне, а тому навряд чи скільки-небудь погіршить їхні відносини. Дуже гармонійна пара з ідеальним взаєморозумінням і сумісністю.
Діва жінка — Водолій чоловік.
Обидва дуже люблять аналізувати, проте Діва при цьому дуже послідовна, а Водолій — занадто навіжений. Точно так само вони ставляться і до сексуального аспекту відносин. Рано чи пізно Діва почне вважати Водолія легковажним, а він її — байдужої. Цей момент стане серйозним випробуванням для їх сумісності.
Водолій жінка — Діва чоловік.
Ці партнери більше зацікавлені в духовному спілкуванні, ніж в сексуальному (ймовірно, навіть занадто). Практичні Діви не оцінять щедрість Водолія, а він у такій компанії може занудьгувати. Проте якщо у цієї пари будуть спільні заняття крім їх відносин, можливо, вони залагодять згодом усі свої проблеми.
Діва жінка — Риби чоловік.
Діва занадто стримана, а Риби надто емоційні. Досить серйозне відмінність. Крім того, перша чекає від партнера стабільності та послідовності, а от вже що Рибам невластиво, так це послідовність. Якщо Діва не піде на компроміси і не почне проявляти свої почуття, навряд чи цей зв’язок триватиме довго.
Риби жінка — Діва чоловік.
Занадто різні партнери. Діва стримана, Риби емоційні. Діва критична, а Риби не впевнені в собі. Діва практична, а Риби ексцентричні. Діва дивиться в майбутнє, а Риби діють під впливом моменту. Навряд чи вони сумісні, так як ці відносини не будуть задовольняти кого-небудь з партнерів.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.