Гороскоп для Стрільця який знак зодіаку вам підходить

Январь 28, 2011 No Comments »

Гороскоп для Стрільця

Гороскоп для Стрільця

Стрілець — Жінка. 23 листопада — 21 грудня
Стрілець Жінка вміє цінувати життя у всіх її проявах — чи йде мова про роботу, мистецтві, спорті чи сім’ї. Секс для жінки-Стрільця — спосіб відчути повноту буття, і вона прагне витягти з нього максимально можливу насолоду. Життєрадісність притаманна їй і в інтимній близькості. Вона вибирає партнерів собі до пари, бо буває по-справжньому щаслива тільки після повного задоволення своїх бажань. Сімейне життя сприймає серйозно, але не завжди вміє зробити її гармонійною, оскільки жадання нових вражень може вести її від сімейного вогнища.
Стрілець — Чоловік. 23 листопада — 21 грудня
Стрілець Чоловік по натурі нерідко буває романтиком-волоцюгою. Він не прагне до сильної прихильності і не чекає серйозних почуттів від жінки. Пристрасть до зміни місць і обставин — головне в житті чоловіка-Стрільця, проте він любить жінок і отримує задоволення від сексу. Жінкам він подобається. Але, віддавши партнерці все, Стрілець йде, і та не намагається його утримувати, відмінно усвідомлюючи, що він не створений для тривалого союзу. Переживаючи близькість, він щиро вірить у любов, але проходить час, і від зустрічі залишаються сумні ніжні спогади.
Створити сім’ю з чоловіком стрільцем здатна тільки дуже сильна і розумна жінка.
Овен жінка — Стрілець чоловік.
Конфліктна, погано сумісна пари. Взаєморозуміння, досягнуте в спальні, може створити хорошу атмосферу для розвитку відносин. Якщо життєрадісного Овнові вдасться подолати схильність Стрільця до меланхолії, то відносини цілком можуть вийти і розвинутися до шлюбу, однак, швидше за все, конфліктів уникнути буде складно.
Стрілець жінка — Овен чоловік.
Гармонійна пара, проте обидва надто запальні. Втім, їх тертя не будуть надто тривалими. Партнери відмінно розуміють один одного: в обох багато друзів, обидва вважають за краще жити насичено і активно. Якщо сексуальні відносини складуться, то всі інші проблеми напевно вирішаться з часом.
Телець жінка — Стрілець чоловік.
Погано сумісна пари. Стрілець волелюбний до крайності, а Телець у відносинах нерідко проявляє себе як власник. Результат? Зрозуміло, тертя і взаємне нерозуміння! Сексуальна розкутість зв’яже обох на якийсь час, але через деякий час Стрілець може почати нудитися спрагою мандрівок і рватися на пошуки авантюр. Поза всяким сумнівом, Телець цього терпіти не буде.
Стрілець жінка — Телець чоловік.
Волелюбний Стрілець не змириться з наполегливим бажанням Тельця лідирувати у відносинах. У сексуальному плані партнери теж навряд чи досягнуть гармонії: Телець> постійний, а Стрілець імпульсивний. Практичність Тельця абсолютно незрозуміла непосидючим Стрільцю. Абсолютно несхожі люди, тривалі відносини дуже малоймовірні.
Близнюки жінка — Стрілець чоловік.
Для того щоб ці відносини були перспективні, знадобляться зусилля з обох сторін. Партнери невтомні і мінливі. Хоча Близнюки і схильні критикувати поведінку Стрільця, загалом, обидва невибагливі по відношенню один до одного і не мають замашок власників. Відносини будуть непростими, але гармонійне їх розвиток можливий.
Стрілець жінка — Близнюки чоловік.
Ці схожі один на одного, і, при цьому, погано сумісні партнери. Вони непосидючі, непостійні, люблять авантюри й пригоди. Деякий час їм може бути цікаво в компанії один одного, але потім Близнюки напевно проявлять свою критичність, а Стрілець критики не любить. Потім і зовсім виникнуть нові інтереси, а зберігати стосунки вони обидва не вміють.
Рак жінка — Стрілець чоловік.
Дві погано сумісні протилежності. З одного боку, непостійний і мінливий Стрілець, з іншого — Рак, якому необхідні постійна підтримка і впевненість. Перший живе сьогоднішнім днем, у той час як другий вважає за краще дивитися в майбутнє. Стрілець не потерпить нудьги у відносинах, що дуже сильно образить Рака. Імовірність, що цей зв’язок триватиме довго, дуже мала.
Стрілець жінка — Рак чоловік.
Волелюбний Стрілець не в силах забезпечити Раку підтримку і стабільність. Представник «водного» знаку зодіаку дуже чутливий, «вогняного» — занадто відвертий. Сексуальна гармонія і сумісність ймовірна, але цілком можливо, що Стрілець зникне після перших же докорів Рака. Навряд чи цей зв’язок триватиме довго.
Лев жінка — Стрілець чоловік.
Майже ідеальна пара. Обидва люблять пригоди, обидва пристрасні і необразлива. Стрілець щиро захоплюється Левом. Останній викликає у нього максимальне почуття відданості, на яке тільки здатний цей мінливий знака зодіаку. Майже гарантовані чудові відносини.
Стрілець жінка — Лев чоловік.
Ідеально сумісна пари. Кожен партнер має необхідний йому кількістю особистої свободи. Їх сексуальні стосунки теж будуть чудовими. При загальній любові до пригод вони не занудьгують один з одним. Прекрасний і дуже гармонійний союз.
Діва жінка — Стрілець чоловік.
Мінливість Стрільця Діва не прийме ніколи. Він почне відчувати почуття невпевненості поруч з партнером — і значить, відносини вже напевно завершаться. Стрілець не стане миритися з консерватизмом Діви, а вже тим більше — з властивим їй власницьким інстинктом. Практично не сумісні, у цієї пари не вийдуть тривалі відносини.
Стрілець жінка — Діва чоловік.
Стрілець буде вважати Діву нудною, Діва Стрільця — легковажним. Навіть якщо вони досягнуть певної гармонії в сексуальних відносинах, навряд чи зрозуміють один одного у всьому іншому. Спокійна Діва-інтелектуалка і Стрілець-шукач пригод — не найкраща пара.
Ваги жінка — Стрілець чоловік.
СТРІЛЕЦЬ і ТЕРЕЗИ схожі один на одного своєю тягою до пригод. Вони добре підходять один одному в сексуальному плані. Головна складність цих відносин у тому, що Стрілець прагне до незалежності і постійної свободі, а Терезам все-таки потрібен справжній партнер. Якщо їм вдасться домовитися, то відносини вийдуть дуже гармонійними.
Стрілець жінка — Ваги чоловік.
Гармонійна пара. Розважливі Ваги терпимі і, з цікавістю спостерігаючи за ексцентричним Стрільцем, напевно розгледять у партнері його найкращі сторони. Їм буде цікаво спілкуватися як наодинці, так і в суспільстві, — а це для обох дуже важливо. Зв’язок цілком може бути тривалою.
Скорпіон жінка — Стрілець чоловік.
Скорпіон — власник, а Стрільцеві свобода життєво необхідна. Перший посидющий і завжди знає, чого хоче, другий — мандрівник по натурі і живе сьогоднішнім днем. Вони погано сумісні, і коли пройде початкове потяг, ці партнери навряд чи захочуть продовжувати стосунки.
Стрілець жінка — Скорпіон чоловік.
Скорпіон прагне знайти партнера, якому він зможе довіряти. Стрілець на дану роль зовсім не підходить. Він гнівається та відхідливий, а рідко вибухає Скорпіон страшний у гніві. Волелюбність Стрільця буде сильним подразником для Скорпіона. Навряд чи ці партнери наважаться на тривалі відносини.
Стрілець жінка — Стрілець чоловік.
Сама непередбачувана пара з усіх. І якраз абсолютна спонтанність рішень і дій може призвести до того, що у відносинах проявляться найгірші якості обох. Рано чи пізно їх може потягнути на пошук наступних пригод — і навряд чи їм для чогось потрібно буде зберігати союз.
Стрілець жінка — Козеріг чоловік.
Обережний Козеріг поставиться до імпульсної Стрільцеві з побоюванням. Перший потайливий, а другий відвертий. Козеріг скоріше схильний заробляти і накопичувати, а Стрілець — витрачати, причому тільки на свої задоволення — і ось вже цього Козеріг не потерпить. Навряд чи цих людей щось втримає разом протягом довгого часу.
Козеріг жінка — Стрілець чоловік.
У цієї пари погана сумісність. Козеріг обережний і консервативний, а Стрілець не в міру екстравагантний. Перший буде заробляти, а другий — прагнути витрачати. Маса приводів для взаємного роздратування і невдоволення, і навряд чи в інтересах партнерів буде зберігати ці відносини.
Стрілець жінка — Водолій чоловік.
Якщо Водолія, схильній до компромісів, вдасться втримати цей зв’язок у рівновазі, то відносини вийдуть дуже гармонійними. Обидва люблять пригоди, обом не властиве почуття ревнощів і бажання керувати партнером. Можуть скластися відмінно сумісні і міцні відносини.
Водолій жінка — Стрілець чоловік.
Гармонійна пара. Обидва непередбачувані і активні. Збігаються в сексуальному плані і люблять фантазувати (більше, ніж діяти). Обидва неревніви, люблять перебувати в суспільстві, коло їх інтересів дуже широкий. Ця пари може розраховувати на тривалі відносини.
Стрілець жінка — Риби чоловік.
Ці люди цілком можуть переживати моменти пристрасті, але бути разом їм буде дуже складно через деякі не сумісних якостей один одного. Обом необхідно почуття надійності — і ні один не може його дати. Сором’язливість Риб рано чи пізно набридне Стрільцеві, і він вирушить на пошуки пригод. Навряд чи Рибам дуже захочеться його утримувати.
Риби жінка — Стрілець чоловік.
Стрілець занадто незалежний, і Риби рано чи пізно відчують себе тягарем для партнера, стануть вимагати уваги. Стрілець цього гарантовано не потерпить. У сексуальному плані Риби не підтримають постійні фантазії Стрільця, який занадто непостійна. А вже сентиментальність Риб Стрільцеві рішуче неприємно. Дивно, якщо ці люди взагалі зацікавили один одного.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.