Стрункі ноги на «швидку руку»

Февраль 11, 2011 No Comments »
Стрункі ноги на «швидку руку»
Стрункі ноги на "швидку руку"

Стрункі ноги на "швидку руку"

За результатами нещодавно проведеного опитування більше половини чоловіків при першій зустрічі з жінкою звертають увагу на її ноги. Стрункі, довгі ноги надають жінці впевненості в собі і викликають почуття власної неперевершеності. Ноги, ідеальні від природи, — явище рідкісне навіть серед зірок.

У більшості випадків витончені форми — це результат серйозних (і грамотно спланованих) зусиль.

Силові тренування для рельєфу

Якщо у вас худі, злегка «мляві» ноги, а ви хочете надати їм рельєфність, поліпшити їх форму і підтягти м’язи, то вам потрібні силові тренування. 2-3 рази на тиждень заняття в тренажерному залі з упором на вправи для м’язів ніг.

Приблизна схема: 3 підходи по 12-15 разів з поступовим збільшенням ваги. Це допоможе швидше наростити м’язи. Крім того, швидше досягти поставленої мети допоможе певна схема харчування: наприклад, через годину після тренування слід з’їдати легке білкове блюдо — омлет, рибу. Раз на тиждень для поліпшення загальної форми ніг обов’язкові аквааеробіка, танці або слайд.

Вправа на «швидку руку»: підйоми на носки. Встанть прямо, ноги на ширині плечей, живіт і сідниці підтягнуті. Піднятися на носочки, напружуючи коліна і ступні і як би витягаючись вгору, затриматися на пару секунд і опуститися вниз. Повторити 15 разів. Чергувати виконання підйомів з різним положенням стоп: паралельно один одному, шкарпетками всередину, шкарпетками назовні.

Аеробіка й танці для схуднення

Якщо ноги масивні, схильні до повноти, а основне завдання зменшити об’єм стегон та гомілок, зробивши силует ніг більш легким і витонченим, то допоможе шейпінг або силові тренування в поєднанні з аеробікою або сучасними танцями.

2-3 рази на тиждень заняття шейпінгом або в тренажерному залі. Приблизна схема занять в тренажерному залі: 3 підходи по 15-20 разів з невеликим або середнім обтяженням. З великою вагою працювати протипоказано: ноги можуть стати ще товщі. Силові тренування поєднувати з кардіотренажерами: велосипедом, степерів або біговою доріжкою. Раз на тиждень корисно сходити в басейн або включити в програму тренувань заняття аеробікою або танцями. Ретельно дотримуватися режиму харчування в дні тренувань: обмежити споживання трудноусвояемих білків і не тобто протягом трьох годин після тренування.

Вправа на «швидку руку»: присідання. Поставити ноги на ширину плечей, злегка розвести шкарпетки і присідати, стискаючи коліна і напружуючи сідниці. Робити протягом дня по 5-7 підходів. Ця вправа добре справляється з «галіфе».

Спалюємо калорії
Якщо ноги зайво повні і «пухкі», їх можна зробити більш подьянутимі і стрункими за допомогою тренувань, спрямованих на інтенсивне спалювання калорій, плюс силові тренування. 3-4 рази на тиждень біг, аеробіка, танці, кардіотренування в тренажерному залі. Всі ці заняття вимагають великих витрат енергії, тому вони прискорять процес зниження ваги. Якщо нудно займатися весь час одним і тим же, чергуйте різні види тренувань. Під час силових тренувань працюйте з невеликою вагою і виконуйте 3 підходи по 15 разів на кожну групу м’язів. Потрібно уникати занять, що вимагають надмірного фізичного навантаження: як правило, вони не приносять багато користі бажаючим скинути зайву вагу, але зате здорово вимотують і відбивають охоту до фітнесу. Строго дотримуйтеся режиму харчування в дні тренувань.

Вправа на «швидку руку»: випади. Встати навшпиньки, зробити випад правою ногою вперед, затриматися в такому положенні на пару секунд і повернутися у вихідне положення. Повторити те ж з лівої ноги. При випадах намагайтеся напружувати сідниці, живіт тримати втягнутим, а спину — прямий.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.