Гороскоп на 2013 рік

Август 20, 2012 No Comments »
Гороскоп на 2013 рік

Гороскоп на 2013 рік змії обіцяє всім знакам зодіаку удачу в інтелектуальній діяльності, справедливі прийняття рішень, мудрі вчинки. Змія вважається небезпечною рептилією, що вселяє страх. Змії швидко пересуваються, різко кидаються на жертву, отрута деяких із них смертельний для людини. Але не так вже вони страшні, як здається. Адже якщо не чіпати змію, вона і не вкусить, а з отрути деяких отруйних змій роблять ліки. Крім того, змія вважається символом мудрості, розумності, волі за китайським календарем. Але стережіться, як істота підступне змія часто покладається лише на емоції та враження, вона не буде слухати поради оточуючих, тому в наступаючому 2013 багатьох чекатиме розчарування від необдуманих вчинків.

Змія не любить тих, хто витрачає багато грошей даремно. Поспостерігайте, на що йдуть гроші у вашій родині, може ви багато витрачаєте на непотрібні речі, якими ніколи користуватися не будете?

Не чекайте в рік Змії бурхливих романів або романтичних зустрічей. Серйозність перш за все, тому рік змії дає нам шанс зустріти свою половинку раз і назавжди, на все життя, а також прагнення до узаконення стосунків. Тим, хто з легкістю ставиться до відносин, змія вподобу не буде. Якщо ви зустрінете свого чоловіка саме в рік змії, то крім серйозних намірів вас чекають красиві компліменти і залицяння. Рік змії благоволить створенню міцних подружніх відносин.

За китайським календарем рік змії почнеться з 24-го січня. Гороскоп на 2013 рік змії говорить про те, що рік складеться вдало для розвитку наукової діяльності, промислових підприємств, дослідницьких експериментів, експедицій, в загальному, для будь-якого виду діяльності, що сприяє підвищення рівня знань, що вимагають розумових затрат. Політичне життя обіцяє бути неспокійною. Мається на увазі загострення пристрастей на державній арені, часта зміна керівного складу, в очах народу буде сформовано зовсім новий уряд, з іншими поглядами на управління країною. Міжнародні конфлікти будуть траплятися періодично, але всі країни світу будуть кидати свої сили на їхнє врегулювання. Внутрішньодержавні конфлікти будуть траплятися, але не так часто, як міжнародні, хоча по своїй силі будуть їх часто перевершувати. Урядові обіцянки кращого життя виконуватися, але те, що вони дадуть бідним, вони віднімуть у багатих.

2013 рік — рік змії буде вдало складатися в плані здоров’я, але лише у тих, хто буде за ним пильно стежити, оберігати себе від інфекцій, чистити організм після зими від скупчилися шлаків. Після приблизно трьох місяців настання нового року потрібно поміняти вид діяльності, або вибудувати свою роботу в абсолютно новому ключі, якщо цього не зробити, невдачі будуть вас супроводжувати всюди. Слідкуйте за людьми у вашому оточенні, щоб вони своїми міркування не перетягнули вас під свій вплив. Змія вважає, що у кожного має бути своя думка і своя правда. Тримайте рівновагу в гармонії.

Гороскоп на 2013 рік обіцяє всім знакам зодіаку суперництво в кар’єрних і любовних справах, а також у побутовій сфері життя між рідними. Змія насамперед обережна і нікого не підпускає до свого житла. Намагайтеся не допускати нікого до того, що ви нажили, до тих успіхам, яких ви домоглися. Можливо хтось захоче забрати у вас те, що належить вам. Будьте пильні, особливо з тими людьми, яких ви вважаєте за справжніх друзів. В особистому житті також можливо, що хтось зможе забрати у вас коханої людини. Не давайте приводу до ревнощів своїй половинці. Дорослі помітять, що діти в один момент перестануть їх слухатися, так вони почнуть втрачати свій авторитет. Люди старшого покоління втратять свій вплив на молоде покоління, виникнуть труднощі спілкування і допомоги між ними. В освітніх установах очікуються труднощі з новими матеріалами. Висока імовірність незапланованих витрат, деяким доведеться шукати собі нову роботу або новий заробіток.

Творчим людям гороскоп на 2013 рік змії буде вподобу у всьому. Стануть відомими багато вчених, художники, музиканти, письменники і поети, які до цього були в тіні. Ті люди, які тільки мріють зайнятися творчою діяльністю, зможуть нарешті здійснити свою мрію. Зірки будуть розташовуватися таким чином, що їх буде чекати успіх у будь-якому підприємстві. У соціумі очікуються проблеми і конфлікти, засновані на неуважності до ближніх і рідних. В осінній період року важливо зберегти дисципліну, організованість, точність і вірність. Деяким доведеться докласти зусилля і працювати на знос, щоб зберегти за собою своє робоче місце. Передбачається, що в цей період буде загострення інфекцій, важливо дотримуватися гігієни і охайність.

2013 тяжіє до вдосконалення в духовних сферах, філософічності. Людям вже потрібно надавати наукові пояснення речей у сучасному світі. Інакше вони почнуть не довіряти існуючої гілці влади. До кінця року, що минає, змія дасть можливість знайти нові джерела фінансування, залучити ділових партнерів до співпраці. У сімейних відносинах настане мир і лад, якщо ви будете дотримуватися своїх стереотипів і постараєтеся заробляти гроші тільки лише своїм власним розумом, а не обманним шляхом.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.