Як правильно цілуватися

Июль 28, 2013 No Comments »
Як правильно цілуватися

Поцілунком виражають любов і дружбу. Поцілунок показує ніжне ставлення до людини. У сексі довгі і вмілі поцілунки допомагають досягти особливо сильного оргазму. Поцілунок може бути пристрасним і легким, нетривалим і повітряним, дружнім та материнським. Жінкам цілують руку, немовляті — маківку. Проте багато жінок незадоволені тим, як цілуються їх хлопці або тим, що чоловіки не люблять і не вміють цілуватися. Будемо вчитися?

Згідно з «Камасутри», поцілунок буває чотирьох видів. Німга — зіткнення губ. Самьяна — з використанням мови. Авакумбанна — поцілунок, що вимагає дотику рук. ЮДХА — грайливий. Чоловіки віддають перевагу пристрасні поцілунки, жінкам подобаються романтичні, як у кіно. Поцілунок може бути поверхневим, глибоким, або поверхневим, перехідним в глибокий. У тій же «Камасутрі» згадуються поцілунки для дівчат: помірний (ледь стикаючись губами), тремтливий (бажає утримати поцілунок, її нижня губа тремтить, але дівчина не вирішується на більше) і чіпали (дотик язиком до губи коханого). Ще є рівний, похилий, перевернутий, притискує, всього чотирнадцять видів. Але що б не писали в стародавньому трактаті, це не інструкція, а основа для імпровізації. Багато чоловіків визнають три види поцілунків: в щічку, французький і «я сьогодні не поголився», щоб проскочити стадію цілування.

Мовний бар’єр

Найпопулярніший, звичайно, французька. Його ще називають «Поцілунок душ». В Азії такий поцілунок вважають непристойним, в Африці він зовсім невідомий. У нас прижився. Техніка французького поцілунку нескладна, але чоловіки часто припускаються помилки, намагаючись глибоко просунути мову в рот партнерки. Дівчині стає складно дихати і немає можливості відсторонитися. Краще не терпіти, а тактовно прояснити ситуацію, наприклад, в ігровій формі показати чоловікові, який поцілунок вам подобається. При французькому поцілунку один з партнерів ритмічно втягує мову іншого губами. Французький поцілунок може вважатися перехідним варіантом від тріпотливого поцілунку до «Битви мовами». Благо, що говорять назви популярних видів поцілунку дають уявлення про те, що потрібно робити.

Притискує поцілунок - один з партнерів міцно і ритмічно захоплює губами нижню або верхню губу іншого. При захоплюючому поцілунку один з партнерів захоплює губи іншого (якщо у чоловіка є вуса такий поцілунок не вийде). Схилені і повернені поцілунки визначаються поворотом голови партнера. Популярні поцілунки «Подих» та «Потаєний». Поцілунок «Подих» застосовується під час пологого акту, коли партнери входять в ритм і починають дихати синхронно. Чоловік притискається ротом до відкритого роті жінки, вдихаючи повітря під час її видиху, особливо добре під час оргазму. «Потаєний» поцілунок застосовується під час любовної гри, коли партнери передають один одному шматочки ягід, фруктів або ковток напою — якийсь сюрприз, звідси і пішла назва.

Гарячі поцілунки

Спробуйте пограти поцілунками в зміну настроїв — від романтики до агресії. Можна почати з легких дотиків губами до його обличчя, обвести кінчиком язика його губи, притиснути кінчик язика до кінчика його мови. Можна поєднувати різні варіанти поцілунків. Обхопити губами його верхню губу і чергувати м’які поцілунки з ніжним посмоктуванням. Потім обхопити його нижню губу і повторити поцілунок. Вільям Кейн, автор книги «Мистецтво поцілунку», пише, що техніка ніжного посмоктування змушує кров доливати до губ і робить їх чутливими до дотиків. Можна чергувати поцілунки з покусуваннями, тоді чоловік не знатиме, яких відчуттів очікувати в наступний момент. Розширте французький поцілунок, провівши кінчиком язика навколо його зубів і навколо мови, ніби втікаючи. Спробуйте прослизнути мовою в його рот, швидко вийняти мову і повторити такий рух кілька разів, імітуючи рухи статевого акту. Краще застосовувати цю техніку під час статевого акту. Можна надпити трохи гарячого напою і поцілуватися, а потім — трохи холодного. При різних температурах стимулюються різні види нервових закінчень. Такий же прийом можна використовувати під час орального сексу.

Як цілуватисяПоцілункові вправи

Можна цілуватися так, щоб отримувати задоволення від поцілунку і приносити задоволення партнеру. Для цього потрібно навчитися користуватися губами і мовою. Якщо використовувати тільки зовнішню поверхню губ, поцілунок вийде млявим, сухим, нудним. Формальність, яка не має відношення до ніжності і пристрасті. Пропонуємо кілька вправ, які дозволять зробити рухи губ м’якими і сильними. Перед початком заняття помасажуйте губи вказівним пальцем. Вони повинні бути м’якими, розслабленими і залишатися такими під час вправи. Двох тижнів буде достатньо для того, щоб закріпити м’язові навички.

Рибка

Помістіть кінчик язика в точку альвеолярного вигину на верхньому небі. Потягніть губи вперед, щоб вони були прочинені, виверніть краю губ назовні, наскільки це можливо. Тримаючи губи витягнутими, відкривайте і закривайте їх, щоб утворився гурток, як рибка, що відкриває рот. Вправа дозволить відчути внутрішню сторону губ. Під час поцілунку до губ партнера торкаються і гладка, і шорстка частина губ (до орального сексу це теж відноситься).

Довгий «І», довгий «О»

Вправа для зміцнення м’язів навколо губ. Щоб не нудьгувати під час виконання, уявіть, що ви стогнете від задоволення. Перед дзеркалом стисніть зуби, розсуньте губи, притисніть до зубів подушечки вказівних і середніх пальців. Вимовте довгий звук «і-і-і». Слідкуйте, щоб щелепа, язик і шия не рухалися. Приберіть руки, зберіть губи в гурток і промовте довгий «О-о-о». Обидва вправи виконувати по десять разів протягом тижня.

Перекочування води

Розведіть чайну ложку солі в теплій воді. Наберіть в рот води і перекочуйте під верхню губу і назад. Рот не розтискати. Сіль дозволяє відчути, в яких місцях розтягується губа. Виконувати три рази на день по три-сім повторів. Після вправи воду виплюнути.

Масаж губ

Таке ж вправу, як і попереднє, але замість води використовується повітря. Допомагає контролювати частину рота, важливу для орального сексу. Видихніть із силою, щоб повітря випнув верхню губу. При цьому губи не напружуються і не рухаються. Виконувати десять разів на день.

Перекочування води в бік

Набрати в рот теплою солоною води і перекочувати від однієї щоки до іншої. М’язи щік повинні бути розслаблені. М’яко перекочуйте воду, чергуючи ліву і праву сторони і не напружуючи щоки. Виконувати п’ять разів на день по два підходи кожен раз.

Надуті губки

Поперемінно направити воду або повітря під верхню губу, надуваючи її, і під нижню. Вода покращує рухливість губ, повітря робить їх більш м’якими. Утримуючи губи надутими, рахуйте до десяти. Повторюйте п’ять разів поспіль для верхньої губи, п’ять — для нижньої. Наприкінці роздувайте обидві губи одночасно.

Стримай гудзик

У гудзик розміром з монету п’ятдесят копійок Протягніть мотузочку. Тримайте гудзик губами, щоб вона не торкалася до зубів. Натягуйте мотузку, а губами намагайтеся втримати гудзик. Голова і шия залишаються нерухомими. Повторювати п’ять разів на день один тиждень і три рази на день протягом трьох наступних тижнів.

Рухомий мову

Висуньте мову перед дзеркалом, розгляньте його. Розслабте м’язи і розправте мову в ширину. Висуньте і загострите кінчик язика. Спробуйте швидкий міняти ці стани. Дозвольте мови вільно рухатися під час поцілунку. М’який і широкий мову виглядає привабливіше, гострий і твердий мову можна використовувати в інтимні моменти.

Марсі Майлз у книзі «Камастура орального сексу» дає таку пораду: «Цілуйтеся всім тілом». На певному рівні, вважає вона, партнер може інтуїтивно зчитувати настрій під час поцілунку. Він відчує ваше бажання чи байдужість. Щоб цілуватися добре, потрібно сконцентруватися на поцілунку, віддатися йому повністю, зосередитися на своїх почуттях. Мова сам знайде потрібне рух. Орієнтуйтеся на відгук вашого партнера. Для першого разу підійде м’який зацікавлений поцілунок, невеликі легкі поцілунки; є поцілунок під назвою «з першого разу не розкуштував» — невелике дотик, пробуєш на смак і занурюєшся в приємне заняття. Є вимогливий поцілунок «Я хочу тебе», який втягує всі ділянки губ, «голлівудський» — рот вже відкритий, але до «французької» ще далеко; поцілунок, що імітує ритм статевого акту і массирующий верхню частину мови партнера (пора загострювати мова), покусування, дряпання …

От і  відповідь на питання, як правильно цілуватися. Правильно: всім тілом і серцем, губами і мовою, при свічках, під дощем і зірками, довго і ніжно, доставляючи задоволення і насолоджуючись близькістю. Грайте, експериментуйте, радійте.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.