Як правильно цілуватися?

Июль 31, 2013 No Comments »
Як правильно цілуватися?

Французький поцілунок по праву може вважатися одним з найпопулярніших, адже за чуттєвості йому немає рівних. Саме за допомогою цього поцілунку ти зможеш максимально зблизитися зі своєю коханою, а також висловити їй свої глибокі і потаємні почуття.

Французький поцілунок: що це?

Саме характерне для нього позначення — незабутній. Особливо, якщо виконати його зі знанням справи — тоді він і зовсім перетвориться на справжню феєрію. А для більшості хлопців у віці від 9 до 22 років це взагалі єдиний вид поцілунку, який активно ними практикується. Французький поцілунок вельми специфічний, саме він здатний викликати масу непорозумінь і в той же час максимально розпалити багаття пристрасті, зблизивши двох закоханих людей.

Як правильно цілуватися по-французьки?

Якщо коротко, французький поцілунок — це контакт язиків. Техніка його виконання відрізняється величезним розмаїттям. Наприклад, працювати можуть як обидва язика, так і один. На початку поцілунку можна просто відкрити рота і чекати, що буде робити партнерка, але в більшості випадків ініціативу краще проявити самому. Уяви, що ротик твоєї улюбленої — це твій рот. Роби в ньому ті ж рухи, які можеш робити у своєму: легенько води язиком, можеш пройтися ним по зубах дівчини, але тільки акуратно. Рухайся впевнено, але не роби в роті партнерки нічого того, чого б не хотів відчути сам.

Коли такі рухи набриднуть, припиняй їх і переходь до чогось новенького. У тому випадку, якщо ти і твоя дівчина — гурмани, які отримують задоволення від дегустації апетитних делікатесів, можете сприймати французький поцілунок, як смачну їжу. У принципі, обидві ціх насолоди дуже схожі між собою.

Що ж робити з язиком?

Будь впевнений у собі. Спочатку доторкніться губами з партнеркою, а потім витягни свій язик назустріч її язику. Як тільки вони зустрінуться, ти можеш відчути, як у тебе підскакує тиск, серце починає скажено битися, долоні пітніють. Граючи один з одним кінчиками язака, у тебе неодмінно з’явиться почуття, ніби ваші душі зливаються в одну. Це і є магія французького поцілунку!

Але все ж, якою б всепоглинаючою НЕ була ейфорія, не забувай про делікатність та обережності. За статистикою, більшість молодих людей кошмарно цілуються по-французьки і заподіюють своїй дівчині величезний дискомфорт. Приміром, деякі хлопці так далеко засовують свій язик, що дівчині через це стає попросту важко дихати. Пам’ятай, багато представниць прекрасної половини людства занадто соромляться, щоб вказувати партнеру на подібного роду помилки, і намагаються мовчки терпіти всі незручності. Тому краще самому контролювати себе і намагатися не перестаратися.

Чи може партнерці сподобається покусування язика?

У більшості випадків, так. Дбайливо стули зуби на язику коханої і трішки його покусай, ніби перевіряючи, чи гострі у тебе зуби. Дівчина отримає колосальну насолоду, але тільки якщо ти будеш гранично ніжний і обережний. Можливо, твоя кохана не відразу звикне до такої манери поцілунку, але, незабаром при самій лише згадці про настільки трепетне покусування вона буде приходити в дикий захват. Завдяки французькому поцілунку, партнери починають більше довіряти один одному. Все через нашу психологію, адже на підсвідомому рівні ми розуміємо, що партнерка могла вкусити боляче, але вона цього не зробила. Значить, їй можна дійсно довіряти.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.