На що дивляться чоловіки на першому побаченні?

Август 23, 2013 No Comments »
На що дивляться чоловіки на першому побаченні?

Дослідники довели: думка про те, що чоловіки, вперше зустрівшись з жінкою, дивляться в першу чергу на її бюст — всього лише міф.

Вчені провели ряд досліджень за участю 1000 чоловіків, і виявилося, що 70% респондентів насамперед звертають увагу на жіночі очі. На другому місці в рейтингу опинилася посмішка, а груди перемістилася всього лише на третю сходинку. Також до п’ятірки жіночих принад, що цікавлять чоловіків при знайомстві з протилежною статтю, увійшли волосся жінки і її вага.

Крім того, частина опитаних зізналася, що для чоловіків вкрай важливі краса жіночих ніг, сідниць і шкіри, ріст і, звичайно ж, вміння одягатися зі смаком.

Дослідникам вдалося також сформувати список з 10 речей, на які в першу чергу дивляться жінки, знайомлячись з чоловіком. До слова, він дуже схожий з попереднім рейтингом. Так, на першому місці в топі опинилися чоловічі очі, потім же слабка стать дивиться на посмішку. Велику роль при знайомстві грає волосся, ріст і манера одягатися. Ще в списку значаться (у порядку убування) вага, шкіра, форма обличчя, сідниці і ніс.

Під час дослідження експертам вдалося з’ясувати, що кожен четвертий чоловік, задивляючись на незнайомку, вже перебуває у відносинах. При цьому кожен десятий респондент зізнався, що врізався в ліхтарний стовп, милуючись на симпатичною дівчиною.

Цікаві новини

Оставить комментарий

Ви повинні увійти щоб ​​залишити коментар.