Beautiful Lady (UA)

Beautiful lady — це розділ для прекрасної половини людства, яка намагається завжди бути на висоті! Тут, Ви зможете прочитати корисні поради, що допоможуть Вам залишатися красивою і сексуальною. Роберт Рождественський у своєму вірші писав: «Красива жінка — це професія». І, це, насправді, вірно, тому що скільки різних секретів повинна знати кожна представниця прекрасної статі і застосовувати їх щодня, щоб дивувати всіх своєю успішністю і життєрадісністю. Beautiful lady — це задоволена життям жінка, яка володіє ласкавою усмішкою, ніжним голосом, захоплюючим поглядом і, звичайно ж, наявною сексуальністю!

ТОП-10 непростих порад жінкам

ТОП-10 непростих порад жінкам

Январь 29, 2013 Нет комментариев »

Соціологи запропонували чоловікам висловити головні претензії на адресу жінок. З тисячі відповідей був складений рейтинг табу, запропонованих слабкій статі. Отже, дівчатка, ніколи: не смійтеся над своїм єдиним і неповторним; не... Подробнее »

ТОП-13 дивних жіночих звичок

ТОП-13 дивних жіночих звичок

Январь 24, 2013 Нет комментариев »

Тими чи іншими звичками володіють усі. Є звички набуті, а є — вроджені — це ті, які закладаються у свідомість людини, у момент визначення його статі. Ми розповімо тобі про... Подробнее »

Навіщо дівчині косметичка?

Навіщо дівчині косметичка?

Январь 16, 2013 Нет комментариев »

«… Для косметики!», — Звичайно ж дотепно відповіси ти, але будеш прав всього лише відсотків на 10, не більше. Дарина Кветкіна з істинно жіночою витонченістю пояснить тобі, чому цей аксесуар... Подробнее »

Как похудеть на 5 кг за 6 дней

Как похудеть на 5 кг за 6 дней

Январь 9, 2013 Нет комментариев »

Данная система похудения, которая всего за 6 дней помогает сбросить до 5 кг лишнего веса, не подразумевает пищевых ограничений, однако тебе придется употреблять только перетертую или хорошо измельченную пищу. Первый... Подробнее »